Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

makiažo pamokos

Akių pieštukas: instrukcija ne tik žalioms

Kontūrinis akių pieštukas - kiekvienos moters kosmetinėje esanti priemonė. Tačiau taisyklingai ja naudotis moka anaiptol ne kiekviena.

Makiažas idėjos mėlynakėms, rudaakėms ir žaliaakėms

Galerijoje pateiksime keletą makiažo idėjų rudų, mėlynų bei žalių akių savininkėms. Tikrai rasite Jums patinkančių idėjų!

Išmok pasidažyti: vakarinis akių makiažas per 5 minutes (1)

Akys sielos veidrodis, akys viliokės ir akimis mes šypsomės. Et, kiek daug žmonės dėmesio skiria akims, tad visoms, kurios sako, kad nemoka jų gražiai pasidažyti, pristatome vaizdinių patarimų seriją, kurią sekdamos, išmoksite pasidažyti bet kokia proga (blogiausiu...

Kaip tepti tonuojamąją skystą priemonę: žingsnis po žingsnio (foto) (1)

Skystą pagrindą, ko gero, rasite bet kurios moters kosmetinėje. Vis dėl to, dauguma teigia, kad skysta tonuojamoji priemonė neteikia tokio rezultato, kokį pristato reklamos. Gal darote kažką ne taip?

Kaip pasidaryti dūminį akių makiažą pačiai (foto, video) (3)

Dūminis akių makiažas atrodo labai puikiai. Be to, jis ir madingas. Su juo akys atrodo paslaptingos bei viliojančios. Dūminį efektą išgauti nėra taip sunku. Todėl, net neabejojame, kad pasidaryti tokį akių makiažą sugebėsite ir pati.

Lengvas makiažas vakarėliui (2)

Kiekviena norime būt graži. Vakarėlis - tai vieta, kur norime būti pastebėtos ir įvertintos. Siūlome naudojantis žemiau esančiais patarimais, pasidaryti lengvą makiažą vakarėliui.

Patarimai, kaip pasidaryti makiažą (video) (1)

Pateikiame Jums keletą video pamokų, kaip teisingai ir gražiai namų sąlygomis pasidaryti makiažą...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.