Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

lūpos

Kaip pasirinkti tinkamą lūpų dažų spalvą?

Kai siūloma tokia didelė lūpdažių spalvų gama, tikrai nelengva išsirinkti tinkamiausią. Kartais ne visada tai, kas patinka, tinka, todėl svarbu, renkantis lūpų dažus, atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Pabučiuok mane! Kaip prižiūrėti lūpas šaltuoju metu (1)

Net ir pati madingiausia spalva nenudažys tikros šypsenos, ypač jei lūpos šaukte šaukia „SOS!“ Kiekvieną kartą, kai jūs šypsotės, jūsų lūpos atkreipia dėmesį daugiau nei akys. Jų plonytė jautri oda ypač kenčia nuo šalto ir vėjuoto oro, o namuose – nuo centrinio...

Lūpų lipofilingas – plastinės chirurgijos naujovė

Lūpų lipofilingas yra kontūrinės plastikos srities naujovė. Metodo esmė – lūpų formos pakeitimas, naudojant nuosavą riebalų medžiagą. Kokį efektą suteikia lūpų lipofilingas?

Makiažas kiekvienai dienai – tai lengva!

Kiekvieną dieną mūsų veidas lepinasi įvairiomis procedūromis – nuo prausimosi iki nosytės pudravimo. Ko gero, dešimtis kartų per dieną mes žiūrime į veidrodį ir vertiname savo makiažą.

Patarimai minkštai ir švelniai odai

Kiekviena nori turėti lygią, švelnią ir minkštą odą... Pagrindinė taisyklė – teisingas odos šveitimas ir drėkinimas. Ir nors šveitimo bei drėkinimo procedūrų yra didelis pasirinkimas, tačiau yra pagrindinės taisyklės, kurių reikia laikytis bet kuriuo sezonu.

Kaip nepasiklysti lūpdažių džiunglėse?

Kosmetikos parduotuvės siūlo plačią įvairiausių atspalvių lūpų dažų paletę. Pasak kosmetologų, yra kelios auksinės taisyklės, kurias žinodamos visada išsirinksite kokybišką prekę.

Kaip reikėtų pasirūpinti lūpomis

Kaip ir visos kitos kūno dalys, lūpos taip pat kenčia nuo šalčio, karščio, vėjo, dulkių ir pan. Taigi, natūralu, jog lūpoms speciali priežiūra yra būtina. Neužtenka jas tiesiog kartais patepti vazelinu. Lūpoms irgi reikia Jūsų dėmesio.

Makiažo paslaptys, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris

Jei norite idealaus makiažo, tuomet būtinai turite žinoti kelias nedideles paslaptis, kurios Jums padės paslėpti trūkumus bei atrodyti natūraliai gražiai.

Aliejai ir jų mišiniai lūpoms

Ne kiekvienas vyriškis pripažins, tačiau kone kiekviena moteris galės patvirtinti, kad ypač žiemą tenka sukti galvą dėl sausų ir skilinėjančių lūpų. Tiesa, lūpų odelės lupimasis gali būti ir natūralus jos atsinaujinimo procesas, tačiau kai savaičių savaites jos...

Veido grožis pagal fengšui

Šviesų veidą skaisčiai raudonais skruostais visais laikais žmonės laikė sveikatos ir grožio simboliu. Toks veidas laikomas laimę žadančiu pagal fengšui.

Ko reikia mūsų lūpoms?

Lūpos yra jautri veido dalis, kuriai reikia nemažai priežiūros. Jos lengvai pažeidžiamos, todėl kaip tik dabar pats laikas išmokti teisingai jas prižiūrėti.

2011 m. vasaros makiažo tendencijos (foto)

Norime Jus supažindinti su naujienomis, susijusiomis su šios vasaros makiažo tendencijomis. Siūlome palikti niūrias spalvas ir ieškoti ryškių spalvų, kurios tiesiog privers Jus atrodyti nepakartojamai. Juk vasara!

Makiažo tendencijos 2010-2011

Atėjus rudeniui daugelio moterų oda būna gražiai įdegusi, sveikai atrodanti. Todėl atrodytų, kad daug stengtis dėl makiažo neverta.

Lūpų priežiūra

Mes visos norime turėti gražias, putlias lūpas. Tačiau nedaugelis jas tinkamai prižiūri.

Žvaigždžių makiažas: Angelina Jolie

Angelina Jolie lengvai "persiorientuoja" iš mylinčios motinos ir žmonos į prabangią ir seksualią moterį, kuriai negali atsispirti niekas. Viena iš jos grožio paslapčių - tinkamas makiažas.

Makiažas ir moters charakteris (1)

Kosmetologai, o kartu ir psichologai teigia, jog moters makiažas gali atskleisti ne tik jos charakterį, bet ir požiūrį į gyvenimą.

Makiažas: 2010 m. pavasaris!

Net nespėsime pajusti, kaip ateis mūsų lauktasis pavasaris. Kils noras keistis, labiau pasigražinti.

Lūpų grožis žiemą

Dauguma moterų, pradedant visai mažomis mergaitėmis, gauna ko panorėję tik “papūtę” lūpytes. Gražios lūpos daro veidą išraiškingesnį. Iš tikrųjų lūpos apie žmogų pasako daug.

Sutrūkinėjusios lūpos: keli problemos sprendimo būdai

Kai lūpos išsausėja, būna sunku šypsotis. Be to, jos ir atrodo ne itin gražiai. Apie tai, kaip išspręsti šią problemą, papasakos gydytoja dermatologė...

„Make Up Store“ 2009 vasaros makiažo tendencijos

Tarptautinė profesionalios kosmetikos kompanija Make Up Store pristato šių metų vasaros makiažo tendencijas. Nauja kolekcija - saulėtoji „Bronzed" sukurta kompanijai bendradarbiaujant su garsiausiais pasaulio vizažo meistrais...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.