Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

kvepalai

Kvepalai: ką daryti, kad jų kvapas išliktų ilgiau?

Sunku būtų rasti moterį, kuriai nepatiktų prabangūs kvepalai. Žinoma, norisi, kad kvepalai išsilaikytų kuo ilgiau, tačiau kaip tai padaryti? Mes pateiksime 7 patarimus, kuriais vadovaujantis būsite užtikrintos, kad kvepalai išsilaikys ilgiau nei kelias valandas!

Kvepalai pagal plaukų spalvą (1)

Atliktas tyrimas parodė, kad yra susidariusi bendra tendencija, kokius kvepalus renkasi vienos ar kitos plaukų spalvos moterys. Taigi, galima teigti, jog moters plaukų spalva daro įtaką jos kvepalų aromato pasirinkimui.

Kad kvepalai išliktų ilgiau (1)

Jums labai patinka turimų kvepalų aromatas, kuris atitinka Jūsų skonį, tačiau kvapas dingsta po dviejų valandų? Nesijaudinkite, yra šis tas, kas gali padėti Jums kvepėti kur kas ilgiau.

Aromatai pagal vaidmenį gyvenime

Šiuolaikinė moteris atlieka ne vieną vaidmenį savo gyvenime. Ji turi vienaip save pateikti darbe, kitaip šeimoje, taip pat turi būti dar gundanti bei žavi, seksuali partnerė ir pan.

Jaunystę grąžins kvepalai (1)

Kasmet pasaulyje sukuriama šimtai naujų parfumerinių kompozicijų, kurių pagrindinis tikslas daryti mus patrauklesnius.

Eteriniai aliejai vietoj kvepalų (1)

Kuri moteris nenori kvepėti gerais kvepalais? Bet realybė tokia, kad šie yra brangūs, o piniginėje jiems skirtas skyrius dažniausiai yra tuščias. Tačiau išeitis yra. Tai - eteriniai aliejai.

Šiek tiek tiesos: Kvepalai ir priemonės po skutimosi (2)

Ant kvepalų ir losjonų po skutimosi turėtų būti nurodyta „Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje“, tačiau taip nėra.

Kvapų magija. Ką žinome apie kvepalus? (6)

Kvepalai – dabar nieko nebestebinantis dalykas ir kone kiekvieno asmens kasdienio gyvenimo palydovas. Tačiau ar juos naudojantieji yra bent kartą susimąstę, iš kur tokie kvapai apskritai atsirado bei kaip teisingai jais naudotis?

Paslaptinga kvapų kalba

Kvepalų aromatas apie žmogų pasako daugiau nei manote.

Kvepalai

Sakoma, kad rūbai puošia tik žmogaus išorę, o kvepalai yra vidinio pasaulio atspindys. Ar sutinkate su šiuo teiginiu? Kvapų vaidmens mūsų gyvenime negalima nuvertinti. Kartais jie tikrai būna ne mažiau svarbūs nei apranga. Žmogus kur kas geriau ir ilgiau prisimena...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.