Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

krūtinė

Didelė krūtinė moterims reiškia didesnes problemas

Mokslininkai įrodė, jog vidutiniai krūtinės apimties išmatavimai nuolat didėja, tačiau jie neigiamai atsiliepia moterų sveikatai, rašo „The Daily Mail“.

Dailios krūtinės paslaptis - tinkama jos priežiūra (1)

Kad galėtumėte didžiuotis jos grožiu rūpinkitės ja kasdien.

3 lengvi pratimai gražesnėms krūtims (foto) (1)

Pamirškite pakeliamas liemenėles ir erzinančius dėklus. Viskas, ko Jums reikia – keli pratimai, kuriuos galite atlikti namie. Šie pratimai padės sutvirtinti Jūsų krūtis, kad jos atrodytų stangresnės bei gražesnės.

Maksimizuok krūtis

Kol moterys, turinčios pernelyg dideles krūtis, įvairiausiais būdais stengiasi sumažinti savo apvalumus, mažesnių krūtų savininkės mąsto ir bando, kaip būtų galima bent jau optiškai krūtis padidinti.

Graži figūra: Kaip išsaugoti krūtų grožį? (1)

Niekam ne paslaptis, Brangiosios, kad viliojančios krūtys – geriausias kelias pritraukti vyrų dėmesį. Tačiau, norint turėti gražias ir gundančias krūtis, reikia nepamiršti kelių svarbių dalykų apie tai, kas daro neigiamą įtaką Jūsų patraukliausiai kūno daliai. Taigi:

Pratimai, norinčioms turėti gražią krūtinę (II dalis)

Tęsiame pratimų gražiai krūtinei seriją, pristatome antrąją dalį:

Pratimai, norinčioms turėti gražią krūtinę (I dalis)

Artėjant pavasariui, ir atvirų iškirpčių sezonui, pasirūpinkite savo krūtinės grožiu. Puikiai žinote, kad graži krūtinė moterį puošia ir jaunina, o suglebusios krūtys ne tik neestetiškai atrodo, jos gali sukelti ir sveikatos problemų.

Florami lieknėjimo priemonės nuo celiulito

Celiulitas būdingas 85–95 proc. visų moterų. Vis dažniau celiulitas užpuola ir jaunimą. Jo priežastys gali būti genetinės, netaisyklinga mityba, kontraceptinių priemonių naudojimas ir kt.

Kaip paslėpti figūros trūkumus

Reta kuri moteris gali pasigirti idealia figūra, tuo labiau žiemos metu, kada kažkaip stebuklingai užauga keletas kilogramų. Artėjant šventėms norime Jums pasiulyti keletą patarimų, kaip ir kokiais drabužiais galima paslėpti kai kuriuos figūros trūkumus.

Biusto mažinimo procedūra

Stangrus, gražios formos biustas - tai moters kūno puošmena. Nedidelė dalis moterų ryžtasi krūtų formos intervencinei korekcijai, atliekant plastines operacijas. Pagražinti biustą galima ir be skalpelio. Vakuuminio masažo aparatu kruopščiai atliekamas limfodrenažinis...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.