Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

kosmetikos priemonės

Neskubėk išmesti netinkamos kosmetikos!

Kiekviena iš mūsų susiduria su pirkiniu, kuris netinka. Ir jei tai atsitinka su drabužiu – šią problemą išspręsti gana paprasta: jūs grąžinate netikusį daiktą atgal į parduotuvę. Tačiau to negalima padaryti su kosmetikos priemonėmis.

Gundantys įvaizdžiai: Mados ikona per 5 minutes

Trys pribloškiančios L'ORÉAL PARIS kosmetikos priemonės, ir tu jau šeštojo dešimtmečio superžvaigždė! Rinkis dūminių akių efektą, įkvėptą žaismingosios Brigitte Bardot, arba precizišką akių liniją, kurią taip dievino seksualioji Audrey Hepburn.

Kad kvepalai išliktų ilgiau (1)

Jums labai patinka turimų kvepalų aromatas, kuris atitinka Jūsų skonį, tačiau kvapas dingsta po dviejų valandų? Nesijaudinkite, yra šis tas, kas gali padėti Jums kvepėti kur kas ilgiau.

Aromatai pagal vaidmenį gyvenime

Šiuolaikinė moteris atlieka ne vieną vaidmenį savo gyvenime. Ji turi vienaip save pateikti darbe, kitaip šeimoje, taip pat turi būti dar gundanti bei žavi, seksuali partnerė ir pan.

Jaunystę grąžins kvepalai (1)

Kasmet pasaulyje sukuriama šimtai naujų parfumerinių kompozicijų, kurių pagrindinis tikslas daryti mus patrauklesnius.

Biri pudra: kaip teisingai pasipudruoti?

Biri pudra puikiai pasiskirsto ant odos, neužkemša porų, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio bei riebaus blizgesio. Jos galima įsigyti pačių įvairiausių tonų. Kartais ji būna įpakuota kartu su specialiu šepetėliu, o kartais – su kempinėle arba iš vis be jokių priedų....

Kosmetika iš... pomidorų

Iš pomidorų padarytoje pastoje gausu vertingų rūgščių. Jos efektyviai kovoja su mikrobais, kurie užkemša poras, o tuo pačiu ir užkerta kelią spuogų atsiradimui. Be to, pomidoruose gausu cinko, vitaminų C ir E.

Eteriniai aliejai vietoj kvepalų (1)

Kuri moteris nenori kvepėti gerais kvepalais? Bet realybė tokia, kad šie yra brangūs, o piniginėje jiems skirtas skyrius dažniausiai yra tuščias. Tačiau išeitis yra. Tai - eteriniai aliejai.

Šiek tiek tiesos: Kvepalai ir priemonės po skutimosi (2)

Ant kvepalų ir losjonų po skutimosi turėtų būti nurodyta „Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje“, tačiau taip nėra.

Kiek laiko ir pinigų kainuoja grožis? (3)

Pasirodo, moterys per metus prie veidrodžio praleidžia net penkias dienas! Kaip visada tokio tipo tyrimai atliekami Anglijoje. Be to, britės sunaudoja tiek lūpdažio, kad su juo galima būtų lengvai nubrėžti liniją nuo Londono iki Niujorko, kartu sunaudoja per 3520...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.