Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

kosmetika

Tamsūs paakiai: padės geležinis penketukas!

Akys išduoda daugybę sielos paslapčių, o patamsėję paakiai kartais neleistinai paatvirauja apie kūną. Neišsimiegojote, patiriate daug streso, užklupo alergija ar sloga, o gal jau laukiate šeimos pagausėjimo? Kiekviena iš išvardytųjų būsenų gali tapti patamsėjusių...

Kruopščiai slepiamos kosmetikos paslaptys

Vargu ar ką nustebintų informacija, kad kosmetikos gamintojai linkę perdėti (švelniai tariant) savo produkcijos privalumus, o gudriomis marketingo strategijomis įtikina milijonus vartotojų, kad stebuklingas poveikis - gryniausia tiesa.

Akių pieštukas: instrukcija ne tik žalioms

Kontūrinis akių pieštukas - kiekvienos moters kosmetinėje esanti priemonė. Tačiau taisyklingai ja naudotis moka anaiptol ne kiekviena.

Neįprastos kosmetikos naujovės

Sutiksite, kad kosmetikos reklama taip pat turi mums poveikį – pirksite ar ne. Tačiau kartais gaminį traukia paimti ne dėl kokybės, o dėl jo išskirtinumo.

ES užkirstas kelias bandymams su gyvūnais

Turbūt kiekviena moteris kasdien naudoja kosmetiką: visos norime atrodyti gražios, tačiau kokia viso to kaina? Ar dažnai susimąstome apie pačios kosmetikos gamybą? Vis daugėja naujų produktų, tačiau kas tą naują gaminį išbando?

Stebuklingi milteliai moteriškoje kosmetinėje

Pudra sušvelnina veido bruožus, suteikia jiems aksomo žvilgesį, fiksuoja makiažą ir slepia defektus. Pudra yra viena mėgstamiausių moterų kosmetikos priemonių.

Žiemos kosmetinės atnaujinimas

Kai žiemą šaltukas ima spausti, reikia ne tik šiltų drabužių, bet ir kosmetinės reviziją atlikti. Ne paslaptis, kad šiltuoju ir šaltuoju sezonu odos priežiūros priemonės skiriasi. Ir jei vasarą tinka lengvos tekstūros, žiemą norisi kažko masyvesnio ir sodresnio.

Kai kosmetika nepateisina lūkesčių

Žiūrėdamos naujas kosmetikos reklamas, vartydamos mados ir grožio žurnalus, mes nori-nenori įsijaučiame į gražuoles, žvelgiančias iš viršelio į mus. Ir tuomet pradedame siekti to, kas realiai nėra įmanoma – tobulo įvaizdžio.

Viskas, ką reikia žinoti apie akių tušą

Ko gero, kasdien naudojate tušą, ir štai keletas dalykų, kuriuos privalote apie jį žinoti. Taip jūs ne tik sutaupysite pinigų, bet ir atkreipsite aplinkinių dėmesį į savo nuostabias akis.

Kaip prailginti savo kosmetikos galiojimo laiką?

Noras taupyti kosmetiką – labai normalus. Juks kai mes imame skaičiuoti, kiek mes išleidžiame buteliukams, šepetėliams, galima tik susiimti už galvos.

Kokia dekoratyvinė kosmetika naudinga?

Kai daromės makiažą atkreipiame dėmesį ne tik į kokybišką ir turinčią vardą kosmetiką, bei inovatyvias tekstūras, tačiau nagrinėjame ir naudingas medžiagas. Dauguma iš mūsų atkreipia daugiausiai dėmesio į SPF apsaugą lūpdažiuose, skaistaluose ar pudroje. Tačiau yra...

Neskubėk išmesti netinkamos kosmetikos!

Kiekviena iš mūsų susiduria su pirkiniu, kuris netinka. Ir jei tai atsitinka su drabužiu – šią problemą išspręsti gana paprasta: jūs grąžinate netikusį daiktą atgal į parduotuvę. Tačiau to negalima padaryti su kosmetikos priemonėmis.

Kaip skaityti kosmetikos priemonių etiketes?

Neretai pradėjus skaityti kosmetinių priemonių informaciją apie sudėtį, sutrinkame gerokai labiau, nei skaitydamos maisto produktų etiketes. Daugelio išvardintų pavadinimų nesame nė girdėjusios, kitą dalį net sunku ištarti. Tiesa, pastaruoju metu išpopuliarėjus...

Kosmetinės inspekcija: ką išmesti, o ką išsaugoti?

Nepaisant to, kad dauguma mūsų turi didelius kiekius kosmetikos, specialių šepetėlių ir teptukų, tikrai nedaugelis atsisako savo „turtų“. Ir neskuba to padaryti. O be reikalo. Yra dalykų, kurių negalima saugoti tiek ilgai.

Natūralumas karaliauja žymiausių pasaulio moterų grožio virtuvėje

Dauguma moterų, žvelgdamos į žymiausių pasaulio garsenybių nuotraukas ar stebėdamas jas televizoriaus ekrane, pesimistiškai nuleidžia rankas. Neva apie tokį kaip Jennifer Lopez, Julia Roberts ar Angelina Jolie išpuoselėtą kūną, odos spindesį, žvilgančius plaukus ir...

Rabarbaras – sveikatai, maistui ir grožiui

Mokslinis pavadinimas Rheum rbaponticum L.(lot. k.). Šis augalas daro moteris sveikesnėmis ir gražesnėmis. Tai daugiametis augalas, o gegužės mėnesį jau galima pradėti naudoti šį augalą įvairioms procedūroms: maistui, grožiui, sveikatai.

Patarimai: taisome sugadintą kosmetiką

Jei jums nukrito ir subyrėjo šešėliai, pudra ar sulūžo ką tik nupirktas lūpdažis, neliūdėkite. Pateiksime paprastus, tačiau tikrai efektyvius patarimus, kaip reanimuoti kosmetines priemones.

Kaip per 10 minučių tapti gražesne?

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas kartais būna toks greitas, kad praktiškai nelieka laiko sau. Tačiau kiekviena mergina nori atrodyti puikiai net ir ekstremaliausiomis sąlygomis. Susitvarkyti per keletą minučių padės kosmetinės priemonės, kurias savo kosmetinėje privalo...

Ar pavojinga rankų darbo kosmetika?

Paskutiniu metu kosmetologijos rinkoje atsirado nauja mada – rankų darbo kosmetika, kuri dar gali būti prekiaujama kaip sveriama. Žinoma, čia yra šiek tiek „ekskliuzyvo“. Mes perkame ne suantspauduotus buteliukus, o priemones, parengtas kaip ir specialiai mums. Be...

Šis tas apie makiažą

Šiandien kosmetikos parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo įvairiausių, moters grožiui skirtų priemonių. Svarbus faktas yra tas, kad iš kosmetinių gaminių gausos reikia mokėti atsirinkti tai, kas tikrai patinka bei tinka Jums.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.