Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

kokosų aliejus

Grožio paslaptys iš virtuvės (1)

Visos norime sveikų, žvilgančių plaukų ir gražios odos, tačiau ne visad pirkdamos brangius produktus gauname norimą rezultatą. Nėra jokio reikalo išlaidauti – plaukams bei odai naudingų priemonių galima rasti tiesiog... virtuvėje.

Kokosų aliejus sparčiai populiarėja tarp lieknėjančiųjų

Manoma, kad kuo daugiau yra vartojama riebalų, tuo paskui sudėtingiau išlaikyti dailias kūno formas. Tačiau, pasirodo, taip būna tikrai ne visada. Štai, pavyzdžiui, jeigu į savo mitybos racioną įtrauktumėte kokosų aliejų, tuomet tikrai ilgainiui pastebėtumėte, kad...

Natūralios priemonės nuo raukšlių (3)

Pristatome puikias priemones, padėsiančias kovoje su raukšlėmis, kurias galite rasti ir savo virtuvėje.

Natūralūs aliejai odos priežiūrai

Vienas iš geriausių pasirinkimų tinkamai odos priežiūrai, be jokios abejonės, yra natūralūs produktai, kurie neturi jokių cheminių medžiagų. Tačiau, deja, šiandien pakankamai sudėtinga rasti kosmetinių priemonių, kuriose nebūtų chemikalų. Smagu tai, kad šiuo metu...

Kokosų nauda Jūsų grožiui

Kokosų aliejus, kokosų vanduo bei kokosų pienas, gali būti nepaprastai puikūs pagalbininkai, kurie padės puoselėti Jūsų odos ir plaukų grožį. Jums tiesiog reikia žinoti tinkamas proporcijas, kad kokosas atneštų iš tikrųjų gerus rezultatus.

Kokosų aliejaus nauda Jūsų kūnui

Šiuo metu gaminama daugybė kosmetikos pilnos įvairių kenksmingų medžiagų. Mes nusprendėme Jums padėti rasti natūralias priemones, kurios Jums galėtų pakeisti nenatūralią, Jūsų organizmui kenksmingą kosmetiką.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.