Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

kojos

Ruoškite kojytes vasarai! (2)

Mados kritikai tvirtina, kad pavasarį madingas yra moteriškumas ir jokių išpampusių kojyčių! Žiemą nesunku „padailinti“ savo formas nereikalingais kilogramais, o štai vasarą visos svajojame išlįsti kaip drugeliai iš savo kokonų – lieknos ir pasitempusios!

Dailiosios kojytės: kad jis kristų tau po kojomis!

Kojų priežiūra visų pirma prasideda nuo pėdų, ir ji būtina, nes kojoms tenka didelis krūvis: esant įtampai kenčia ir vidaus organai, raumenys, kraujagyslės ir kojų oda.

Ir kojoms reikia dėmesio

Bėgam, lekiam, skubam ir tikrai kartais pamirštame tinkamai pasirūpinti savimi, o ypač savo kojomis. Kol nieko neskauda, paprastai nieko ir nedaroma, tik ilgainiui, atsiradus skausmams, susimąstoma. Iš tikrųjų reikėtų rūpintis savo kojomis visada, kad vėliau kojų...

Kad kojos atrodytų ilgesnės

Turbūt neprieštarausite, tačiau ilgas ir dailias kojas norėtų turėti dauguma moterų. Klaidinga manyti, kad kojos ilgesnės atrodo tik mūvint aukštakulnius. Jie tikrai čia niekuo dėti, tačiau yra keli kiti būdai, kurie padės sudaryti ilgesnių kojų įvaizdį.

Taip paprasta – gražios ir lengvos kojos

Kojos kojelės... Žiemą įspraustos į šilčiausius batus, vasarą – kartais trypiančios net iki paryčių. Ar dirbame, ar atostogaujame, norime, kad kojos būtų lengvos, švelnios ir gražios.

Tempimo pratimai sveikatai ir figūrai

Tempimo pratimai nėra skirti raumenims auginti, tačiau jie stiprina sveikatą, gerina laikyseną, dailina kūno linijas. Jei kasdien atliksite šiuos pratimus, sutvirtinsite raumenis, jie taps elastingesni ir lankstesni, laikysenai suteiksite lengvumo ir grakštumo.

Norite turėti gražias kojas? (1)

Vasarai atėjus, dailiosios lyties atstovių sijonai gerokai patrumpėjo. Tačiau, kaip žinia, būtų gi tikrai gera, smagu turėti ir rodyti gražias kojas, todėl pasistengti verta. Dalinamės su Jumis keliais paprasčiausiais patarimais, kurie padės išsaugoti gražiai...

Liekninantys pratimai (II dalis) (5)

Praeitą savaitę pristatėme pratimų, skirtų lieknėjimui, pirmąją dalį. Šiandien pristatysime antrąją dalį pratimų, kurių pagalba greičiau paliekninsite ir patobulinsite kūno formas.

Kaip paslėpti figūros trūkumus

Reta kuri moteris gali pasigirti idealia figūra, tuo labiau žiemos metu, kada kažkaip stebuklingai užauga keletas kilogramų. Artėjant šventėms norime Jums pasiulyti keletą patarimų, kaip ir kokiais drabužiais galima paslėpti kai kuriuos figūros trūkumus.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.