Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

kalorijos

Mitai apie kalorijas

Kodėl taip sunku sublogti ir kodėl pirmąjį mėnesį svoris išvis nekrenta. Skaičiuok kalorijas ir numesi svorio. Tai tikra tiesa. Yra įrodyta, kad kalorijų skaičiavimas ne tik padeda atsikratyti antsvorio, bet ir nebepriaugti numestų kilogramų.

10 storėjimą lemiančių įpročių (1)

Jeigu sulieknėti būtų paprasta, tuomet pasaulyje nebūtų tiek kenčiančių dėl viršsvorio. Deja, mėsainis yra skanesnis už kiaušinių baltymų omletą, keptos bulvytės labiau džiugina gomurį nei salotos, o vištieną mėgstame nebent keptą riebaluose.

Pistacijos padės kovoje su nereikalingais kilogramais (6)

Pastebėta, kad moterys, kurios valgo pistacijas ne visiškai išvalytas nuo jų lukšto likučių, suvalgo pistacijų kur kas mažiau, negu moterys, valgančios visiškai švarias pistacijas.

Kalorijos: skaičiuoti ar ne?

Būna laimingųjų, kurios valgo viską iš eilės ir niekada nesuka sau galvos, kiek kalorijų turi šokolado plytelė ar sūrio gabaliukas. O štai kitos, nuolat mąstančios apie tai, kaip išlaikyti liekną figūrą, suskaičiuoja visas kalorijas, gautas per dieną. Moterys,...

Ką reikėtų žinoti apie iškrovos dienas

Nors iškrovos diena neprilygsta dietai, tačiau ji vis tiek pasižymi tam tikromis taisyklėmis. Šiame straipsnyje plačiau aptarsime būtent tai, kaip reikėtų taisyklingai elgtis per iškrovos dieną.

Apetito kontrolė. Riebalų vartojimas

Kalbant apie padidinta riebalų vartojimą tuo pačiu mažinant suvartojamų kalorijų bei angliavandenių kiekį rasime daug įvairių, skirtingų nuomonių dėl apetito ir alkio jausmo mažinimo.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.