Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

kaklas

10 dalykų, kurių negalima daryti su savo oda

Sakoma, kad mokytis reiktų iš savo klaidų, tačiau jei kalbame apie odos priežiūrą, geriau išklausykite labiau patyrusių. Savo klaidų jūs tikrai pridarysite – meilėje, profesinėje veikloje, šeimoje, tačiau nereikėtų rizikuoti su savo oda.

Patarimai minkštai ir švelniai odai

Kiekviena nori turėti lygią, švelnią ir minkštą odą... Pagrindinė taisyklė – teisingas odos šveitimas ir drėkinimas. Ir nors šveitimo bei drėkinimo procedūrų yra didelis pasirinkimas, tačiau yra pagrindinės taisyklės, kurių reikia laikytis bet kuriuo sezonu.

Dekoltė ir kaklo odos priežiūra

Kai yra kalbama apie odos priežiūra, dažniausiai abstrakčiai minima visa kūno oda, šiek tiek labiau akcentuojama veido oda. Tačiau yra dvi kūno dalys, kurių reikėtų nepamiršti ir joms skirti didesnį dėmesį. Šios dalys – taip vadinama, dekoltė ir kaklas.

Kaip prižiūrėti kaklo odą

Ilgas, lieknas ir stangrus kaklas - kiekvienos moters svajonė. Kad nereikėtų kaklo slėpti po aukštomis apykaklėmis ar skarelėmis rūpinkitės juo taip pat kaip ir kitomis kūno dalimis. Tuomet galėsite vilkėti atviras palaidines ir stebėti, kaip visų akys krypsta į jūsų...

Kasdieninė kaklo priežiūra

Kaklas yra vienas iš ryškiausių moters amžiaus “išdavikų”. Netinkamai prižiūrėta kaklo oda, pastovus sėdėjimas susilenkus prie kompiuterio, ar prie knygos, gerokai pasendina moters kaklą. Oda pradeda senti, atsiranda gilių raukšlių, taip vadinamas “pagurklis”...

Kaip paslėpti figūros trūkumus

Reta kuri moteris gali pasigirti idealia figūra, tuo labiau žiemos metu, kada kažkaip stebuklingai užauga keletas kilogramų. Artėjant šventėms norime Jums pasiulyti keletą patarimų, kaip ir kokiais drabužiais galima paslėpti kai kuriuos figūros trūkumus.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.