Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

įdegis

Penki pagrindiniai suklydimai apie priemones nuo saulės

Mes visi puikiai žinome, kad odą reikia saugoti nuo saulės spindulių. Jums reikia argumentų? Sulyginkite savo veido bei rankų odą su krūtinės ar nugaros oda (t.y. ten, kur saulės spindulių gaunama mažiausiai). Skirtumas akivaizdus, tiesa? Ir kalba čia ne apie spalvą,...

Grožio paslaptys: Kaip atrodyti vertai milijono?

Manote, kad gerai atrodyti galima tik tuomet, kai turite solidžią sąskaitą banke? Klystate. Norint atrodyti puikiai, visai nebūtina ištisas diena leisti grožio salone ir naudotis tik brangia kosmetika. Viskas žymiai paprasčiau! Svarbiausiai – teisingai sudėlioti...

Vegetariška dieta – raktas į seksualumą

Mokslininkai tikina, kad vegetariška dieta didina pasisekimą tarp priešingos lyties atstovų labiau nei seksualus įdegis.

Abrikosų kauliukų aliejus

Abrikosų kauliukų aliejus yra labai naudinga priemonė, puoselėjančioms savo kūną. Aliejuje yra gausybė naudingų vitaminų, mineralinių medžiagų, oleino ir linolio riebalų rūgščių.

Ar tikrai tinkamai pasiruošėte deginimosi sezonui?

Norime pasidalinti su Jumis keliais patarimais, kurie turėtų praversti prieš keliaujant į paplūdimį.

Šis tas apie strazdanėles (foto)

Strazdanos dažniausiai atsiranda ant veido pavasariop. Jos pradeda ryškėti su pirmaisiais saulės spinduliais. Vasara strazdanėlės dar labiau išryškėja.

Atspalvį suteikiantis aliejus "Vasara"

Vasara – gražios odos metas. Tai bene vienintelė proga metuose į šalį padėti kremines pudras, skaistalus bei kitokius dangalus ir leisti odai atsigerti saulės.

Kaip išsaugoti įdegį

Vasara - pats šilčiausias ir turbūt gražiausias metų laikas. Taip pat tai puikus metas natūraliai, be soliariumų pagalbos, įdegti. Tačiau bėda ta, kad įdegis lengvai išnyksta. Bet yra šis tas, kas galėtų padėti jam Jūsų kūną puošti kur kas ilgiau.

3 mitai apie soliariumus

Pavasaris - palankiausias metas soliariumų salonų tinklams. Dažna moteris, o šiais laikais ir ne vienas vyras pirmiausia, ką nori padaryti po žiemos snaudulio, atsikratyti baltai mėlyno odos atspalvio...

Įdegusios moterys seksualesnės (1)

Deginimasis saulėje, ankstesniuose tyrimuose sietas su odos vėžiu, pasirodo, turi ir privalumų – įdegusios moterys atrodo seksualesnės.

Dėmesio! Nesaugūs tatuiravimo dažai ir įdegio losjonai

RAPEX (skubaus keitimosi informacija apie nesaugius ir pavojingus vartotojų sveikatai gaminius ir produktus sistema) pateikė informaciją apie Europos sąjungoje nustatytus nesaugius tatuiravimui naudojamus dažus Eternal Ink bei nesaugius įdegio losjonus Swedish...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.