Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

grožio industrija

Parodoje ”Grožis ir sveikata” įsikurs sveikatingumo oazė

Didžiausi Vakarų Lietuvos ekspozicijų organizatoriai “Expo Vakarai” savo tradicinėje parodoje ”Grožis ir sveikata 2010” žada naujovių, įdomybių bei mažų kainų.

Vilniuje pirmą kartą vyks paroda – šventė moterims „Žavi Moteris“

2010 m. spalio 8 - 10 dienomis Vilniuje pirmą kartą vyks paroda – šventė moterims „Žavi Moteris“. Parodoje bus pristatomi įvairius moters poreikius tenkinantys nišinių prekių ženklų produktai bei paslaugos.

Grožis ir sveikata 2010:

Klaipėdoje ruduo bus gražus...

“Geriausias SPA meistras 2010”

Šio čempionato dalyviai - pusfinalių, vykusių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, prizinių vietų laimėtojai.

Lietuvos grožio specialistų sugrįžimas į Europos čempionatą

Asociacija „Kirpėjų klubas“ plečia savo veiklos ribas – keičiamas pavadinimas (nuo šiol organizacija vadinsis „Kirpėjų ir grožio specialistų“ asociacija) į narių gretas priimami ne tik kirpėjai, bet ir vizažistai, manikiūrininkai, pedikiūrininkai bei masažistai...

Parodos "Grožis ir sveikata 2009" aidai

Praėjusį penktadienį, t.y. spalio 9-11 dienomis uostamiestyje jau penktąjį kartą vyko paroda „Grožis ir sveikata`2009“. Rudeniškai žvarbų savaitgalį klaipėdiečiai ir miesto svečiai turėjo puikią galimybę pasinerti į grožio industrijos pasaulį... (Fotogalerija)

Paroda “Grožis ir sveikata 2009“

Vienintelė paroda Vakarų Lietuvoje, pristatanti kosmetikos, parfumerijos, kirpyklų ir kosmetikos salonų įrangos, sporto ir sveikatingumo procedūrų, SPA paslaugų, juvelyrikos, madingų aksesuarų, grožio paslaugų bei procedūrų naujienas - “Grožis ir sveikata 2009".

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.