Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

galvos oda

Kaip atsikratyti pleiskanų

Pleiskanos – dažniausiai pasitaikanti plaukų problema, ypač žiemos pabaigoje. Apie 50 procentų suaugusių žmonių bent kartą yra kentėję dėl pleiskanų. Kartais į jas nekreipiama dėmesio. O be reikalo. Įsisenėję pleiskanos gali tapti plaukų slinkimo priežastimi. Todėl...

Plaukų priežiūra atostogaujant

Net ir atostogaudamos ar išsiruošusios į kelionę neturėtumėte užmiršti pasirūpinti plaukais. Kaitri saulė, sūrus vanduo gali juos pažeisti.

Patarimai, kaip pagreitinti plaukų augimą (1)

Kiekviena moteris, pradedant nuo mažų mergaičių, svajoja apie ilgus, gražius, išpuoselėtus plaukus. Deja, dažniausiai trokštame to, ko neturime, arba negalime turėti.

Galvos odos masažas - plaukų kaukių poveikiui stiprinti

Galvos odos masažas turi daug privalumų. Tokio masažo metu į audinius patenka daugiau kraujo, kuris pagerina maitinamųjų medžiagų ir deguonies patekimą į plauko maišelį. Masažas atpalaiduoja galvos odą, sulėtina plaukų slinkimą, atskiria negyvas odos ląsteles bei...

Plaukų problemos: Pleiskanos

Pleiskanos apibūdinamos kaip negražūs balti lopinėliai, kurie kaupiasi ant plaukų, pečių ir drabužių, šalia šių reiškinių dar gali atsirasti galvos odos niežulys. Dauguma žmonių nežino, kad pleiskanų atsiradimą įtakoja grybelis Pityrosporum ovale (P. ovale).

Mitai apie pleiskanas

Pleiskanos dažna plaukų ir galvos odos problema. Mums be galo nemalonu, kai ant rūbų šmėžuoja baltos "plunksnelės", o kartais mūsų supratimas apie pleiskanas gerokai iškreiptas dar mamų ir močiučių neišmanymo. Tad štai keli mitai apie pleiskanas ir jų atsiradimą.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.