Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

eteriniai aliejai

Geras miegas – puiki savijauta

Ir štai vėl ryte suskamba žadintuvas, Jūs apgraibomis spaudžiate išjungimo mygtuką ir sau snaudžiate toliau, kadangi jaučiate, jog tiesiog negalite ir nenorite dar keltis. Atrodo, ir vėl per naktį tinkamai būsite neišsimiegojusi... Pažįstamas jausmas?

Puoselėkite grožį tiesiog gulėdama vonioje (1)

Gulėti vonioje gali būti ne tik malonu, tačiau ir labai naudinga Jūsų odai bei visam kūnui. Yra gausybė puikių patarimų, ko reikėtų įdėti į vandenį, kad oda būtų švelni, minkšta, pamaitina, o kūnas atsipalaiduotų. Tačiau kiekvienam šiam tikslui pasiekti, reikia...

Citrusinių vaisių vonia padės išvengti peršalimo

Užkirsti kelią peršalimui, sustiprinti imunitetą ir tuo pačiu pasirūpinti oda. Sakysite noriu per daug. Nieko panašaus. Ir pagalbininkai šiuo atveju yra išties paprasti - citrusiniai vaisiai, tiksliau vonios su apelsinais, citrinomis ir greipfrutais.

Masažo aliejus su afrodiziakais

Tai gali skambėti komerciškai, tačiau taip nėra. Kūno, vonios ir garinti skirtų aliejų, kvepalų gamyba žavi ir be etikečių „meilei“ ar „aistrai“, juolab, kad nėra tokios sudėtinės dalies, kuri garantuotai veiktų šiam tikslui. Todėl jau vien dėl smalsumo įdomu...

Taip paprasta – gražios ir lengvos kojos

Kojos kojelės... Žiemą įspraustos į šilčiausius batus, vasarą – kartais trypiančios net iki paryčių. Ar dirbame, ar atostogaujame, norime, kad kojos būtų lengvos, švelnios ir gražios.

Meilės aromatai jai ir jam - afrodiziakai

Kaip žinia, meilės kvapai arba tiesiog afrodiziakai, gali sužadinti didelius troškimus bei jausmus. Jie ypatingai veikia tiek moterų, tiek vyrų organizmus.

Eteriniai aliejai vietoj kvepalų (1)

Kuri moteris nenori kvepėti gerais kvepalais? Bet realybė tokia, kad šie yra brangūs, o piniginėje jiems skirtas skyrius dažniausiai yra tuščias. Tačiau išeitis yra. Tai - eteriniai aliejai.

Šiek tiek tiesos: Kvepalai ir priemonės po skutimosi (2)

Ant kvepalų ir losjonų po skutimosi turėtų būti nurodyta „Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje“, tačiau taip nėra.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.