Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

dirbtiniai nagai

Manikiūras perfekcionistėms (foto)

Jūs esate ta, kuri negali pakęsti bet kokių netikslumų ir jūsų manikiūras turi būti idealus? Jums visi nagučiai turi būti kaip vienas, be jokių išterliotų kraštų? Tuomet rašome šį straipsnį būtent jums.

Kaip prižiūrėti nagus vasarą?

Dirbtiniai ar natūralūs nagai turi atrodyti sveiki: nagų plokštelė idealiai lygi, švelni, kutikulai nesuskilinėję. Tik tuomet rankos atrodys prižiūrėtos.

VII atviras Baltijos nagų modeliavimo ir dizaino čempionatas - NUGALĖTOJAI

Startuojantis pavasaris kovo 7d. į Litexpo parodų rūmus vėl sukvietė manikiūro specialistus ir nagų dizaino gerbėjus. Parodos „Pelenė“ metu vyko VII atviras Baltijos nagų modeliavimo ir dizaino čempionatas.Vieną modelio ranką dalyviai turėjo dekoruoti namuose, todėl...

„Baltic Beauty World 2007“

Š.m. lapkričio 2 – 4 dienomis Rygoje, Kipsalos parodų centre įvyko tarptautinė grožio srities paroda „Baltic Beauty World 2007“. Parodoje dalyvavo kompanijos iš Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Estijos, Ukrainos, Lenkijos, Vokietijos, Italijos. 260-yje stendų buvo...

Nagų priauginimo technologijos

Nagų priauginimas - tai dirbtinis nagų prailginimas specialiomis nagų priauginimo medžiagomis. Šiuo metu naudojama daugybė įvairių priauginimui skirtų priemonių - akrilas, gelis, porcelianas, įvairūs audiniai, kuriais padengiamas nagas (šilkas, fiberglass ir kt.).

Nagų pirauginimo eiga

Pateiksime nagų priauginimo eigą, naudojant formeles. Su formelėmis galima formuoti tiek akrilo, tiek gelio ar porceliano nagus. Nagų formelės gaminamos popierinės ir metalinės.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.