Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

dietos

8 būdai porcijoms sumažinti

Kad ir kokią dietą bepasirinktumėte, jos esmė - viena: valgyti reikės mažiau. Kita vertus, net ir nepasirinkus jokios dietos, o tiesiog sumažinus porcijų dydį, pastebimų rezultatų tikėtis galima jau visai netrukus.

Kodėl auga svoris? 5 netikėtos priežastys

Nesuprantu, kodėl man auga svoris? Aktyviai sportuoju, valgau tik sveiką maistą, neryju arkliškom porcijom, o svoris nemažėja. Girdėti skundai? O gal juos nuolat kartojate jūs pati? Metas sudėlioti taškus ant i: kas vis dėlto vyksta jūsų gyvenime, kad svoris ne...

Kodėl prancūzaitės nestorėja?

Šis straipsnis parengtas pagal Mireille Guiliano knygą „Kodėl prancūzės nestorėja?“.

Lieknėjame be dietų (1)

Ar galima atsikratyti nereikalingų kilogramų, nevarginant savęs dietomis? Mokslininkai teigia, kad įmanoma. Reikia tik pakeisti savo gyvenimo būdą ir įgauti tam tikrus naujus įpročius.

Ar iš tikrųjų efektyvios baltymų dietos?

Baltymų dietos tapo tikras išsigelbėjimas tiems, kas mėgsta pavalgyti. Dauguma nusprendė, kad taip yra sveika – suvalgyti maisto tiek, kiek nori, ir nestorėti. Tačiau ar tikrai taip yra? Ar tikrai teisingai „dirba“ proteino produktai?

Nori gražios figūros? Valgyk pusryčius!

Ne veltui liaudies išmintis byloja, kad pusryčius reikia suvalgyti pačiam, pietus pasidalinti su draugu, o vakarienę atiduoti priešui. Ir iš tikrųjų jūsų figūra priklauso ne tik nuo maisto produktų, bet ir nuo to, kada jūs juos valgote.

Lieknėjimas

Visi svajojame turėti idealų kūną, nekompleksuoti dėvint figūrą išryškinančius drabužius. Vieni antsvoriu niekada nesiskundžia, tačiau kitai žmonių grupei nuolat reikia apie tai galvoti.

Kada geriausia pradėti laikytis dietos?

Anglų mokslininkų teigimu, pasirinktos dietos veiksmingumas priklauso ne tik nuo valios, bet taip pat ir nuo to, kokia savaitės diena yra pasirenkama dietos pradžiai.

Ar tikrai reikia atsisakyti saldumynų?

Šiandien populiaru kalbėti apie įvairiausių dietų naudą ar blogą įtaką, o taip pat ir apie tai, kaip išlaikyti tą nepriekaištingai atrodantį kūną bei kartu ir vidinę harmoniją, sveikatą. Tačiau ta, kuri bent kartą bandė laikytis dietos arba tapti sveikos gyvensenos...

Kas sveikiau: būti apkūniai ar laikytis dietų?

Atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad visgi sveikiau yra turėti viršsvorį, nei bandyti laikytis vis skirtingų dietų. Buvo ištirti tūkstančiai apkūnių vyrų ir moterų, kurių dauguma buvo visiškai sveiki. Visai priešingai yra su žmonių sveikata, kurie turi per mažą...

Dietos - dar šis tas apie jas

Jūs nusprendžiate laikytis dietos. Ir jos nebesilaikote. Tikriausiai kaip ir milijonai kitų, dabar jau suprantate, kad dieta nieko neduoda. Tarp kitko, “Dieta nieko neduoda” - tai devinto dešimtmečio antros pusės bestselerio pavadinimas. Ši frazė iš tikrųjų reiškia:

Kodėl “jo-jo” dietos pavojingos?

Esu tikra, visi girdėjote apie “jo-jo” efektą. “Jo-jo” - tai toks dietų efektas, kada svoris dietos metu nukrinta, o baigus dietintis vėl sugrįžta ir tai kartojasi nuolatos.

10 dalykų, reikalingų greitam svorio metimui (1)

Daugelis dailiosios lyties atstovių dažnai susimąsto apie tai, kad reikėtų pradėti laikytis dietos ir sulieknėti. Tačiau, svarbu paminėti, jog ne kiekviena žino nuo ko reikėtų pradėti. Todėl skubame į pagalbą ir dalinamės su Jumis naudingais patarimais.

Bananų dieta – skanus ir lengvas būdas mesti svorį

Valgyti bananus yra naudinga, be to, jie gali būti puikūs pagalbininkai metant svorį. Bananai – natūralaus cukraus šaltinis, kuris padeda sumažinti apetitą. Todėl, jei norite atsikratyti kelių kilogramų, patariama sužinoti kelis patarimus.

Monodietos: už ir prieš

Monodietomis vadina dietas, kada raciono pagrindą sudaro vienas produktas. Ar padeda jos kovoti su antsvoriu, pabėgti nuo ligų? Kodėl jas taip mėgsta ir kodėl jomis taip tikima? Ir kodėl specialistai jas vertina taip skeptiškai?

Mažai riebalų turinčios dietos neveikia (2)

Bandote mesti svorį, laikydamasi mažai riebalų turinčios dietos? Jei taip, tai darote pačią didžiausią klaidą svorio metimo procese.

Pieno gėrimas – pati geriausia dieta (4)

Turime džiugią žinią visoms, kurios mėgsta pieną. Pasirodo, įtraukusios pieną į savo dietą pasieksite kur kas geresnių rezultatų nei jo negerdamos.

Šiek tiek apie GI dietą

Kas yra Glikemijos Indeksas? Glikemijos indeksas matuoja angliavandenių įtaką gliukozės kiekiui kraujyje. Jis nurodo kaip produktas padidina gliukozės kiekį kraujyje, lyginant su gryna gliukoze skalėje nuo 0 iki 100. Maistas turintis aukštą GI yra greitai...

Dieta pagal Melani Grifit

Jei jūs mėgstate žuvį ir jūros gėrybes taip, kaip ir Melani Grifit, ši dieta kaip tik jums. s...

Dieta - svorio metimo būdai

Daugelis žmonių yra išbandę naujausias ir įmantriausias dietas vien tam, kad jų galėtų atsisakyti, kai jos neduoda rezultatų. Nebūkime vienas iš tokių žmonių.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.