Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

demakiažas

10 dalykų, kurių negalima daryti su savo oda

Sakoma, kad mokytis reiktų iš savo klaidų, tačiau jei kalbame apie odos priežiūrą, geriau išklausykite labiau patyrusių. Savo klaidų jūs tikrai pridarysite – meilėje, profesinėje veikloje, šeimoje, tačiau nereikėtų rizikuoti su savo oda.

Pabučiuok mane! Kaip prižiūrėti lūpas šaltuoju metu (1)

Net ir pati madingiausia spalva nenudažys tikros šypsenos, ypač jei lūpos šaukte šaukia „SOS!“ Kiekvieną kartą, kai jūs šypsotės, jūsų lūpos atkreipia dėmesį daugiau nei akys. Jų plonytė jautri oda ypač kenčia nuo šalto ir vėjuoto oro, o namuose – nuo centrinio...

Demakiažas: alternatyvios priemonės makiažo valikliams (1)

Daugumai moterų patinka dažytis, tačiau nepatinka – nusivalyti kosmetiką. Ir būtent toms siūloma pasinaudoti žemiau esančiais patarimais, kad makiažo valymas būtų lygiai taip pat malonus procesas.

Kad blakstienos būtų ilgesnės ir tankesnės

Peržvelgus kelis grožio žurnalus, buvo tikrai sudėtinga rasti bent vieną modelį, kuris būtų su plonomis, retomis blakstienomis. Visur gražiai iš žurnalų puslapių žvelgė patrauklios moterys su storomis, ilgomis, užsirietusiomis blakstienomis.

Naminis makiažo valiklis

Šio namie gaminto makiažo valiklio sudedamosios dalys gali būti pačios įvairiausios, tačiau tikrai reikės šių rūšių ingredientų: pasirinkto nerafinuoto ir šalto spaudimo aliejaus, vaško (bičių ar emulsinio) ir hidrolato.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.