Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

botoksas

Botoksas sustabdys prakaitą (2)

Sutikite, net ir pats romantiškiausias vakaras gali būti sugadintas pasklidusiu prakaito kvapu... Taip gali ne tik romantika dingti, bet ir brangusis pabėgti.

Botoksas: leisti ar neleisti?

Vieną dieną moteris prisižadina ir supranta, kad ji yra pasiryžusi susileisti botokso – ir tai nėra tas pats kas nusidažyti plaukus keliais atspalviais šviesiau nei įprasta. Svarbiausiai, kad būtų pasitikėjimas savimi ir žinojimas, ką ji daro.

Ko dar nežinojote apie botoksą (2)

Kaip dailiosios lyties atstovės kovoja su tuo kas neišvengiama – su senėjimu? Vienos su tuo susitaiko, kitos puola išbandyti viską, išskyrus plastinę chirurgiją, trečios, pačios drąsiausios – pasiryžta kardinaliems pokyčiams. Ir čia jau kiekvienai reikia spręsti, ar...

Netikėtos botokso paslaptys (1)

Jūs esate prieš jaunystės injekcijas? Neskubėkite kritikuoti botokso. Jis daug kur yra naudojamas, tik gali būti, kad nesate apie tai nieko girdėję.

Grožio injekcijos: tiesa ir mitai

Estetinė grožio medicina iki šiol apgaubta paslapties aureolėmis. Apie šiuolaikines grožio injekcijas yra sukurta tiek legendų, kad sunku suprasti, kas yra tiesa, o kas yra išgalvota. Manoma, kad tai gali leisti tik žvaigždės, kadangi procedūros kainuoja nemažus...

Odos senėjimas: raukšlės

Senėjimas tai progresuojantys organizmo pakitimai, būdingi visoms gyvoms būtybėms. Jie vis stiprėja ir yra neišvengiami, visa apimantys, individualūs (to paties organizmo organai sensta įvairiai ir skirtingai, laiko bandymas išlaikomas nevienodai).

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.