Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

apsauga nuo saulės

10 dalykų, kurių negalima daryti su savo oda

Sakoma, kad mokytis reiktų iš savo klaidų, tačiau jei kalbame apie odos priežiūrą, geriau išklausykite labiau patyrusių. Savo klaidų jūs tikrai pridarysite – meilėje, profesinėje veikloje, šeimoje, tačiau nereikėtų rizikuoti su savo oda.

5 odos priežiūros nuodėmės žiemą

Niekam ne paslaptis, jog žmogaus kūnas sugeba prisitaikyti prie sezoninio klimato sąlygų. Tačiau keičiantis klimatui, o ypač oro temperatūrai, turime keisti ir savo kūno priežiūros įpročius. Kodėl?

Kosmetika su SPF apsauga

Priemones su stebuklingomis raidėmis ant buteliuko mes įpratome vartoti karštomis saulėtomis dienomis, kad nesudegti dirbant sode ar ilsintis paplūdimyje. Tačiau jau ir dabar, nors lauke vis dar debesuota ir saulė retai mus palepina, reiktų nepamiršti kremų su SPF.

Penki pagrindiniai suklydimai apie priemones nuo saulės

Mes visi puikiai žinome, kad odą reikia saugoti nuo saulės spindulių. Jums reikia argumentų? Sulyginkite savo veido bei rankų odą su krūtinės ar nugaros oda (t.y. ten, kur saulės spindulių gaunama mažiausiai). Skirtumas akivaizdus, tiesa? Ir kalba čia ne apie spalvą,...

Kaip atsikratyti besiformuojančių raukšlių?

Maždaug jau nuo dvidešimties prasideda ankstyvojo senėjimo požymiai, todėl atsiranda viena kita raukšlelė. Jei jau pastebėjote pirmąsias raukšles, odos nelygumus, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos patarimus, kad Jūsų oda kuo ilgiau išliktų graži ir jaunatviška.

Kaip padėti saulės pažeistai odai?

Ženklai, kurie rodo, kad Jūsų oda yra pažeista saulės spindulių yra raukšlės, rudos dėmelės, netolygumai, odos sušiurkštėjimas. Per didelis kiekis UV spindulių taip pat ilgainiui gali sukelti odos vėžį. Todėl saulės pažeista oda reikia ypatingai pasirūpinti, kad...

Visų grožių meistras – kokosas

Dar nesu turėjusi tokios visagalės priemonės, kuri man atstotų kūno pienelį, masažinį aliejų, veido kremą, plaukų kaukę, skanėstą ir aliejų kepant blynus. Ir visa tai telpa viename nerafinuoto kokosų aliejaus indelyje.

Abrikosų kauliukų aliejus

Abrikosų kauliukų aliejus yra labai naudinga priemonė, puoselėjančioms savo kūną. Aliejuje yra gausybė naudingų vitaminų, mineralinių medžiagų, oleino ir linolio riebalų rūgščių.

Kad šilčiausią metų laiką sutiktumėte graži!

Kaip žinia, keičiasi ne tik metų laikai, tačiau ir grožio tendencijos, į kurias reikėtų atsižvelgti kiekvieną metų laiką. Ne išimtis yra ir šiltasis laikotarpis, kuris kviečia labiau rūpintis savimi.

Odos priežiūros patarimai iš Indijos

Indijos moterys visuomet naudoja natūralias, namines priemones, kad jų oda atrodytų puikiai. Taigi, kokios tos priemonės?

Įdegusios moterys seksualesnės (1)

Deginimasis saulėje, ankstesniuose tyrimuose sietas su odos vėžiu, pasirodo, turi ir privalumų – įdegusios moterys atrodo seksualesnės.

Saulė, soliariumas ar savaiminio įdegio kremas?

Kas iš tikrųjų yra įdegis? Kodėl daugelis iš mūsų ieško kontakto su saule arba lankosi soliariume? Ar mes tiesiog norime įrudusio kūno, dėl kurio atrodysime gražiau? O galbūt priežasčių yra daugiau...

Lūpų grožis žiemą

Dauguma moterų, pradedant visai mažomis mergaitėmis, gauna ko panorėję tik “papūtę” lūpytes. Gražios lūpos daro veidą išraiškingesnį. Iš tikrųjų lūpos apie žmogų pasako daug.

Nuo saulės pirmiausia saugokime vaikus

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, per metus miršta apie 2000 žmonių nuo odos vėžio, kuris gali vystytis apie 20–30 metų, todėl ligos požymiai gali atsirasti ne tik 20–40 metų amžiaus asmenims, bet ir 70–80 metų...

Oda ir saulė

Saugokite savo odą ir jaunystę-geras apsauginis kremas apsaugos jūsų odą nuo deginančių saulės spindulių ir sulėtins senėjimo procesą.

Saugokite odą nuo saulės!

12-15 val. saulės intensyvumas yra didžiausias, tuo metu net ir naudojant apsauginius kremus nerekomenduojama degintis saulėje. Vyrauja klaidinga nuomonė, kad patepus odą apsauginiais kremais įdegti neįmanoma. Verta žinoti, kad net ir pasitepus apsauginiu kremu oda...

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.