Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

apatinis trikotažas

„Victoria Secret“ apatinio trikotažo kolekcija Valentino dienai 2012 (foto)

Prabėgus šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams laikas pradėti galvoti apie kitas šventes, konkrečiau apie visame pasaulyje švenčiamą meilės dieną – šv. Valentino dieną. Apatinis trikotažas iš naujosios „Victoria Secret“ kolekcijos bus tikrai gera dovana nuo mylimo vyro...

Seksualumo paslaptys

Trumpiausias sijonas, didelė iškirptė, ryškus makiažas, nuogas pilvas su auskaru bamboje – ar manote, kad visa tai yra seksualu? Na, greičiausiai sutiksite, jog tai yra neskoninga ir labiau jau vulgaru. Seksualumu čia net iš tolo nekvepia.

Kokia tvarka turėtų būti apatinio trikotažo stalčiuje? (foto)

Tinkama tvarka Jūsų apatinio trikotažo stalčiuje yra reikalinga, jei norite ilgiau išsaugoti apatinukų išvaizdą. Taigi, jeigu Jūsų stalčiuje siaučia betvarkė, tuomet dabar yra tikrai puikus metas pradėti griebtis tvarkos. Egzistuoja netgi kelios, apatiniui trikotažui...

Victoria Secret 2011 metų apatinis trikotažas (foto)

Victoria Secret Jums pristato, kaip atrodo tas naujasis apatinis trikotažas, kurį dėvėjo pozuodamos nepakartojamo grožio Victoria Secret angelai: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel, Miranda Kerr ir Lily Aldridge.

Modelis Bar Refaeli naujoje apatinio trikotažo kampanijoje (foto)

Bar Refaeli patenka į karščiausių pasaulio moterių gretas. Žvelgiant į jos naujausias fotografijas, reklamuojančias apatinį trikotažą, tai visai nestebina.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.