Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Gairės

akių makiažas

Išmok pasidažyti: vakarinis akių makiažas per 5 minutes (1)

Akys sielos veidrodis, akys viliokės ir akimis mes šypsomės. Et, kiek daug žmonės dėmesio skiria akims, tad visoms, kurios sako, kad nemoka jų gražiai pasidažyti, pristatome vaizdinių patarimų seriją, kurią sekdamos, išmoksite pasidažyti bet kokia proga (blogiausiu...

Išmesti ar palikti? Peržiūrime savo kosmetinę (1)

Naujas sezonas – nauji ir vardai. Koks makiažas madingas 2012 metų rudenį ir kokios dekoratyvinės priemonės yra būtinos tavo rankinėje? O ką galima drąsiai išmesti ir atsisveikinti? Tereikia žvilgtelėti ant mados podiumų ir atsiklausti grožio ekspertų.

Ką apie moterį sako jos makiažas? (2)

Ar žinote, kad šį tą daugiau apie moterį gali pasakyti ne tik jos akys, bet ir makiažas. Galbūt skamba neįtikėtinai, bet šiame teiginyje tikrai yra tiesos. Makiažas gali labai daug ką pasakyti apie moters įpročius, būdą. Tokias išvadas padarė psichologai ir makiažo...

Kaip išsirinkti tinkamiausią akių šešėlių spalvą?

Akių makiažas yra viena svarbiausių makiažo dalių. Būtent į akis dažniausiai visi žiūri, todėl svarbu, kad akių paryškinimas tiktų ir Jūs tiesiog atrodytumėte puikiai. Šiame straipsnyje plačiau panagrinėsime akių šešėlių spalvas, kurios labiausiai tinka Jūsų akims.

Puikus greitas makiažas pasimatymui

Sako vyrams patinka spontaniškos ir greitai mokančios susiruošti merginos. Ir štai jis skambina Jums ir kviečia greitai susitikti, už kokių kelių minučių, nes yra netoli Jūsų namų. Oho, panika, aliarmas: kaipgi aš atrodau?

Makiažas pagal tavo akių spalvą (1)

Keli patarimai, padėsiantis Jums išsirinkti tinkamus šešėlius, kurie visuomet tiks ir pabrėš Jūsų akių spalvą.

Grožis paskutinę minutę: iki vakarėlio liko valanda!

Gruodis ir sausis – pats vakarėlių karštymetis. Kartais vakarėliai būna iš anksto planuoti, o kartais nukrinta kaip varveklis nuo stogo – netikėtai ir nežinia ar labai jau lauktai. Kaip per vieną valandą iš pilkos biuro pelytės pavirsti puotos princese?

Ilgalaikis akių makiažas (1)

Kaip daromas ilgalaikis akių makiažas?

10 universalių makiažo gudrybių

Makiažas – tai stebuklingoji lazdelė, kurios pagalba pelenė akimirksniu gali pavirsti princese. Moterys tai puikiai supranta ir jau ne vieną tūkstantmetį naudojasi šešėliais, lūpų dažais, tušu...

Makiažo gudrybės: akių formos korekcijos

Kas sakė, kad tavo akys negali atrodyti gražiai? Manai jos per mažos, o gal per daug nutolusios viena nuo kitos? Yra daug netaisyklingų akių formų, tačiau mes padėsime tau rasti sprendimą.

 

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.