Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Forumas Problemos šeimoje Kontracepcija dukrai

Kontracepcija dukrai

Atsakyti
2013-04-16

Sveikos mamytes, mano 14likos metu dukra pareiske, kad jai reikia kontracepciniu tableciu, nes "nenori paskui tureti problemu", o jei nenupirksiu tai pati kalta... Mane jau ima siaubas, su kuo ji "duodasi", juk ji tik dar vaikas. Bandau paskaityti SMS'us ar Facebook zinutes, bet maniskė viską trina.. slepia... Patarkit, ką daryti, man plyšta širdis is skausmo, o krutinėj taip tvarkiasi pyktis, nezinau, kaip konstruktyviai su ja kalbetis, neymanoma...

Atsakyti
2013-04-16

labutis,patarciau atsisesti ir isaiskinti visas esamas kontraceptines ar apsaugos priemones.Jei jau pareiske toki nora-jus nieko nebesustabdysite.Lieka tik ruosti dukra gyvenimui.Aiskindama apie kontracepcija ,rasite bandra kalba,kuri yra jau labai aktuali,nuspresite,kas butu geriau,gal ir ismokysite gerbti save,,,nesiduoti,,su kuo pakliuva.sekmes Jums!!!

Svečias mama
Atsakyti
2013-04-16

Turite tapti jos drauge ir nesmerkti,kitaip nieko nepasakos.Pasistenkit pasisneketi ir suzinoti ar ji turi drauga ,ar juo pasitiki,kiek jam metu.Pati 14 metu pasimylejau pirma karta ir su tuo vaikinu jau 6 metai kaip kartu. Mama nesmerke nesikiso ,pasake buti protingai ir saugotis.Jei vaikinas rupestingas ,tai ir pats imsis atsargumo priemoniu.Ji turbut nezino ,kad per tas kontraceptines gali priaugti daug svorio.Abejoju ar tada kas bekreips demesi i ja..

Svečias Svečias
Atsakyti
2013-04-16

Kad ir kokia protinga dukra bebūtų, 14 metų mylėtis - tikrai dar per anksti. Žinoma, reiktų vertinti ir dukros atvirumą - ne kiekviena galėtų apie tai kalbėti su mama.

Svečias Rita
Atsakyti
2013-04-16

Nesu mama, bet galiu pasakyti iš jauno žmogaus perspektyvos. Manau, kad reikia jaustis pasiruošusiai imtymiems santykiams, tik tada gali mylėtis. Siūlau jums geriau išsiaiškinti, ką Jūsų dukra jaučiam tam vaikinui. Gal ji nusprendė mylėtis tik dėl jo spaudimo. Jei suprasite, kad čia jos pačios apsisprendimas, tuomet tikrai geriau tik padėt dėl kontraceptijos. Mano nuomone, jauna mergaitė neturėtų naudoti jokių piliulių, nes tai yra vaistas pagamintas hormonų pagrindu, o kadangi ji dar nėra pilnai subrendus, tuomet gali atsirasti komplikacijos. PLius hormoninės piliulės yra pavojingos moterims, turinčioms širdies ir kraujagyslių problemų. Tačiau galiu pasakyti, jog tikrai nepriaugama svorio. Žinoma, kalbėdama su savo dukra, siūlau, neteisti jos, nes tokiu atveju jūs išprovokuosit ją ir nieko gero nepešit. :) Taip pat patarčiau jaunai mergaitei, kaip Jūsų dukra, naudoti prezervatyvus. Nes jei ji ėmė kalbėti apie kontraceptiją, tai tikriausiai reiškia, kad dar nesimylėjo su tuo berniuku ir reiškias, kad ji jo gerai nepažįsta, todėl prezervatyvai padeda apsisaugoti nuo lytiškai plintačių ligų. Taip pat dar yra ir kita kontracepcija jaunoms merginoms, tai - tirpstančios žvakutės, bet iš savo patirties galiu paskayti, kad suteikia keistą šilumos jausmą, todėl nepatarčiau. :) Linkiu sėkmės Jūsų su dukra santykiuose. :)

Svečias Ugne
Atsakyti
2013-04-16

Aciu Jums labai, neatsistebiu, kaip greitai buvo sureaguota i problema... tikriausiai reikes perzengti save, juk dukra - man dar vaikas... net baisu pagalvoti, kad ji jau nori tureti intymiu santykiu ir jauciasi tam pasiruosusi.... Bet gal tikrai geriau pačiai patarti nesmerkiant. Tik bijau, kad jei jau aš jai viska paaiškinsiu ar tai nereikš mano pritarimo? Nes aš tam nepritariu, manau, kad teisinga būtų neslėpti savo nuomonės. Na, paaiškinti, kas ir kaip, pasikalbėti, pasakyti, kad nesmerkiu, bet ir nepritariu. Kaip manot?

Atsakyti
2013-04-16

Dieve, kaip užjaučiu dėl tokios situacijos. Manau gerai įkrėsti, namų areštą ir praeis šitos nesamonės.... 14likos metų mylėtis... Juk dar vaikas. Nenoriu jaunatviškumo nuvertinti, bet reikia pasidžiaugti ir vaikyste....

Svečias Raminta
Atsakyti
2013-04-16

As tai ja nuvesciau i kokius vaiku namus ar vienisu mamyciu prieglauda ar kaip jos ten vadinasi. Ir plius butu gerai parodyti kaip atrodo asmenys uzsikrete venerinemis ligomis ir pan. Gal koks AIDS centras veda paskaitas

Svečias LEO

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.