Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Forumas Odos problemos Kaip išnaikinti inkštirus ir spuogus?

Kaip išnaikinti inkštirus ir spuogus?

Atsakyti
2013-04-17

Man jau 24 metai, bet spuogu turiu daugiau nei paauglysteje. Ir brangiu, ir pigiu priemoniu bandziau, ir cheminiu ir naturaliu, bet niekas nepadeda... Gal galetumet pasiulyti kokiu nors efektyviu ir isbandytu priemoniu kaip panaikinti inkstirus ir spuogus? Aciu

Svečias Marina
Atsakyti
2013-04-17

Marina, manau čia XXI-ojo amžiaus problema.... valgome "nešvarų, nesveiką" maistą, per mažai judame, kartais rūkome, geriame - tiesiog organizmas sukaupia daugiau toksinų, atliekų ir jų nepašaliname. Tada kaupiasi spuogai ir inkstirai. Prieš metus man buvo 25 ir laukė vestuvės, o oda buvo kaip paauglės. Nuėjau pas dermatologą, išrašė antibiotikinio kremuko, bei kosmetikos. Be to, pradėjau sveikiau maitintis - ir vestuvių dieną džiaugiausi lygia odele :) Dabar vėl reikės pradėti tą patį daryti, nes vėl matau inkstiriukus. Žinoma reikia ir kosmetotlogo paslaugų... Kad karts nuo karto išvalytų visus dumbliukus iš veiduko ;)

Svečias Ledi
Atsakyti
2013-04-17

Naudojau gydytojos išrašyta pudra su antibiotikais, ir spiritini tepaliuka su siera, tam kartui praejo, bet baigus gydymo kursa vel problemos prasidejo. O inkstirai tai nei su siomis priemonemis nedingo :( Gal kas galetu parekomenduoti gera bet ikandama kosmetologe Vilniuje?

Svečias Marina
Atsakyti
2013-04-17

Ingrida Česevičienė, dirba centre, tel: +37068728943 Iš jos nesinori išeit - fantastiška!

Atsakyti
Liepos 2, 02:56

Aš manau, kad čia daugiausiai genetinė problema - hormonų disbalansas, "netobulos" rebalinės liaukos išprovokuoja spuogus. O kai problema - ne maiste, tai ir <a href="www.lazeriniscentras.lt/lt/paslaugos/spuogai">spuogu gydymas</a> pasidaro ne toks paprastas, reikia reguliuoti hormonus ir pan. Nors man labai rūgštiniai valymai padėjo, žinoma, iškyla vis dar ir gana nemažai, tačiau tokių mastų, kai buvo anksčiau, jau labai seniai nebuvo (tikiuosi ir nebebus...)

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.