Tapkime Facebook draugėmis!
Pažadame konkursus, naudingus grožio ir mados patarimus, stiliaus idėjas ;)
Titulinis Forumas Moterų sveikata Kontraceptikai. Už ar prieš?

Kontraceptikai. Už ar prieš?

Atsakyti
2013-04-16

Moterys, ką galvojate apie kontraceptikus? Vartoti ar nevartoti? Dėl pilvo skausmų menstruacijų metu man viena ginekologė patarė vartoti kontraceptikus, o kita ginekologė buvo kategoriškai prieš... Tai net nežinau, ką pasirinkti. Gal galėtumėte padėti apsispręsti? Papasakokite ar jaučiate kokių nors šalutinių kontraceptikų poveikių?

Svečias Rosita
Atsakyti
2013-04-16

Na, aš geriu kontraceptikus dvejus metus, skausmai iš tiesų sumažėjo prieš mėnesines, tačiau sumažėjo lytinis potraukis. Tai čia - jau problema. Sunku pasakyti, ar labai gerai padarysite juos pasirinkdama, bet jei skausmai labai dideli, kam kankintis?

Svečias Aurelija
Atsakyti
2013-04-23

Aš - tik už natūtralų planavimą.

Svečias Gerda
Atsakyti
2013-04-30

Na, man kol kas - tai pati geriausia apsisaugojimo priemone, nebereikia "zaisti" su prezervatyvais

Svečias Regina
Atsakyti
Birželio 4, 02:11

Sveikos, reikėtų patarimo dėl kontraceptikų. Kurie yra geriausi? Turiu galvoje patikimiausi. Žinau kad niekas neduoda 100proc, bet vistiek kaip suprantu vieni yra patikimesni už kitus. Kalbu apie tabletes kurias vartojame ne kasdien bet po nesaugaus lytinio akto. Tai kolkas girdejau atsiliepimu tik apie šitą tabletę https://www.gintarine.lt/escapelle-15mg-tabletes-n1/catalogstoredetail.aspx?ID=347332. Kokie jūsų atsiliepimai

Svečias Svečias

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2013 Grozioklubas.lt.